הפסיכיאטר דרור שחר – ששכב עם שתיים מלקוחותיו ממשיך ומכה שוב. ברוך שפטרנו מעונשו של זה…


 נשלל רישיונו של הפסיכיאטר דרור שחר ששכב עם שתיים מלקוחותיו

 העניין המרכזי , נובמבר 2007

הותר סופסוף לפרסום שמו של הפסיכיאטר דוקטור דרור שחר ששכב עם שתיים מלקוחותיו ואיבד בשל כך את רישיונו למשך שלוש שנים.

דוקטור דרור שחר קיים יחסי מין עם שתיים מהמטופלות שלו. באחד המקרים, קיים לפני שנים אחדות רומן סודי עם מטופלת בעת שהיא ובעלה היו מטופלים אצלו.

מאוחר יותר קיים יחסי מין עם מטופלת שניסתה קודם לכן להתאבד. הוא יצא איתה לטיול אופנוע ובילה כהלכה.

בשני המקרים היו היחסים בהסכמה ועל כן לא הועמד למשפט פלילי ואולם בשל החריגה מכללי האתיקה, נשלל רישיונו של דוקטור דרור שחר ל-3 שנים.

ולאחד כזה משרד הבריאות לא שלל את רשיון הרפואה. בושה וחרפה!

http://www.news-israel.net:80/Article.asp?code=25729

פסיכיאטר מוכר רצח את בת זוגתו כי רצתה לחזור לבעלה

מאת גיל לנדאו / עניין מרכזי

מדובר באדם שרשיונו נשלל לתקופה מסוימת. אחרי שחיסל את המסכנה הרוצח הארור ירה לעצמו כדור בראש והתפגר בבית החולים

גבר כבר 50 ירה בבת זוגו כבת 50 ברחוב לוי אשכול 100 בצפון תל אביב. אחר כך ירה בעצמו. השניים היו בני זוג בשמונת החודשים האחרונים והתגוררו עם הבת של האישה שהתגוררה בקומה מעל בפנטהאוז באותו בניין.

האדם החשוד בביצוע המעשה הוא פסיכיאטר מוכר ששמו התפרסם בגין עבירות שבעטיין נשללה ממנו לתקופה מסויימת הזכות לעסוק בתחום. הבת בת ה-18 של הנרצחת גילתה את הזוועה בקומה שמתחתיה והזעיקה את המשטרה.

הרוצח הועבר במצב אנוש לבית החולים וכחלוף כמה שעות התפגר. קרובים ומכרים אומרים כי הפסיכיאטור לא קיבל ככל הנראה את החלטתה של האישה לחזור לבעלה ולנטוש אותו.

קישורים:

 ד"ר סוזנה אידלמן – אברון, פסיכיאטרית – חוות דעת שקרית, דורסנית ואלימה נגד אמא חד הורית מגבעתיים – מדובר באם חד הורית ל' ש' מגבעתיים, אשר שני ילדיה בני 4 ו- 6 נחטפו ממנה בפתאומיות ביום 06.1.09 במהלך ישיבת ועדת החלטה בלשכת הרווחה גבעתיים למתקן חרום ויצו הדסים אבן יהודה, מאחר ופקידת הסעד אתי דור דוברובינסקי "סברה" שילדיהשל האמא  נמצאים בסיכון.

 העובדות הסוציאליות מלשכת הסעד גבעתיים ורמת גן התלוננו נגד האם במשטרה מאחר ולדעתן האם עשתה מעשה פלילי. כל התלונות במשטרה נסגרו מאחר ולעובדות הסוציאליות לא היה בדל ראיה נגד האם אלא התבססו על סברות ודעות של גרושה.

 העובדות הסוציאליות שקדו בעבודתן הנוקשה והדורסנית, כתבו תסקירים  ודוחות מסולפים ושקריים נגד האם רוויים הבלים ועלילות ללא בסיס עובדתי ו/או ראייתי.

 העובדות הסוציאליות מונעים מהאמא ל' ש'  לראות את ילדיה מעל שנתיים מסיבות המשתנות מעת לעת:

 בתחילה טענו העו"סיות כי המפגשים בין האם לילדיה לא עלו יפה. . . בהמשך טענו כי האם לא ראתה את ילדיה זמן רב מידי ויש צורך בחוות דעת מומחים  להחזרת הפגישות.

על מנת לראות את ילדיה התנו העו"סיות כי על האם לקבל "טיפול" והמפגשים יהיו בהשגחת פסיכולוגית או פסיכיאטרית.

האם שילמה מעל 13,000 ש"ח  לפסיכיאטרית ד"ר סוזנה אידלמן אברון ולפסיכולוגית ד"ר שרה יעקב (שתיהן ממכון מייפל) על מנת שתוכל לפגוש את ילדיה ולקבל בסוף המפגשים את ההמלצה המיוחלת בה תוכל לשוב להיפגש עם ילדיה, ועל מנת לשים סוף לסאגת העלילות והבלי פיהן של העובדות הסוציאליות נגד האם.

תהליך "הסיוע" ו"העזרה" של רשויות הרווחה עלה לאמא ל' ש' הון עתק, מאות אלפי שקלים, תוך התייחסות רשויות הרווחה בשרירות לב לקביעותיהם האכזריות להפסקת המפגשים בין האם לילדיה.

הפסיכיאטרית ד"ר סוזנה אידלמן אברון (מכון מייפל) מונתה ע"י בית משפט לענייני משפחה (שופט נפתלי שילה) בהמלצת העובדות הסוציאליות.

האם החלה להיפגש עם בנה בן ה-6 במכון מייפל פעמיים בשבוע בנוכחות הפסיכיאטרית סוזנה אברון או הפסיכולוגית שרה יעקב (מכון מייפל) בעלות שנעה בין  700 ש"ח לפגישה כשהפסיכולוגית ד"ר שרה יעקב נוכחת לבין  סך של 800 ש"ח למפגש אצל הפסיכיאטרית סוזנה אברון,  לראות את בנה.
 
רשויות הרווחה והמומחים הזניחו את הקשר של האמא עם בנה הבכור בן 8 שנים, ומונעים מהאמא עד עצם היום הזה לראות את בנה.
 
בחודש ינואר 2011, פרשה הפסיכולוגית ד"ר  שרה יעקב לחופשת מחלה ממושכת, ולאחר מכן נטשה בפתאומיות הפסיכיאטרית סוזנה אידלמן – אברון בתואנות שווא, תוך פגיעה ברגשות הבן הקטן בן 6 השנים עקב הציפיה לפגוש את אימו.
 
האם קיבלה חוות דעת חיוביות ביותר מהפסיכולוגית ד"ר שרה יעקב שנכחה ברוב המפגשים, וחוות דעת מעורבות ומבולבלות מהפסיכיאטרית ד"ר סוזנה אברון.
 
בדיעבד נתברר כי הפסיכיאטרית סוזנה אברון כתבה חוות דעת ותסקירים כמצופה ממנה מהעובדים הסוציאליים, מסולפות, ושיקריות תוך החלקת לשון.
 
התיוגים והעלילות וההתנהגות האימפולסיבית (נטישת המפגשים בפתאומיות ללא שום התקדמות) לא הועילו לילדים אלא פגעו ברגשותיהם וגרמו לאם הוצאות כספיות ועוגמת נפש.
 
התנהגותה של פסיכיאטרית סוזנה אברון היתה חסרת אחריות ופוגענית.
 

3 מחשבות על “הפסיכיאטר דרור שחר – ששכב עם שתיים מלקוחותיו ממשיך ומכה שוב. ברוך שפטרנו מעונשו של זה…

 1. השיטות והדרכים בפסיכיאטריה, הנוהלים והחוקים הלא ראויים בשיפוט הפסיכיאטרים, הכול מוכיח שכאן מפגיע אלים לא הוגן שולט בלי כל ביקורת ומבלי חשבון אונס ומתעלל. בסוף שוללים רישיון!!!
  זה לא מספיק לשלול רישיון צריך לתבוע אותו באונס ועוד חמור אלים ולא שפוי. מבלי רחמים צריך לתת לו גזר דין כי הם לא רחמו על אותם חולים שלהם הקורבנים.
  סליחה על המלים הקשים ותודה

  אהבתי

 2. מיהו שפוי? מיהו חולה נפש?
  ובכן לפי ההגדרה הקונקרטית חולה נפש הינו אדם אשר נשתבשה דעתו ולכן הוא אינו מסוגל להסיק החלטות לוגיות וערכיות.
  אך ה DSM לא נכתב כדי להביא את ההגדרה הפשוטה והנכונה הזו.
  ה DSM העבה מציין אין ספור מחלות נפשיות על סימפטומיהם ואינך יודע אם לבכות ולצחוק כאשר אתה קורא את החומר הנ"ל.
  וזאת מכיוון שמצבים רבים מתארים מחלות פסיכומוטוריות או פסיכופזיולוגיות קלות – מצבים מאוד שכיחים אשר אין בינם ובין תבונתו וערכיו של הפרט מאומה.
  מצבים אחרים מתארים בעיות פסיכולוגית שונות אשר מאופיינים לעיתים בהתנהגות חסרת שליטה אך הם הרבה יותר מזכירים עבריינות כאשר יש בהם עבירה על החוק.
  מצבים אחרים הינם מצבים של ליקויים שונים. ואין ספק כלשהו כי ליקוי הוא ליקוי אך ליקוי אינו פיגור בשום פנים ואופן וכאשר מדובר בליקוי מוטורי אין בין הליקוי המוטורי לבין תבונתו וערכיו של הפרט מאומה.
  לו היו מתייחסים באופן ענייני וקונקרטי לסממנים פסיכופזיולוגיים/פסיכומוטוריים כפי שמתייחסים לכל ממצא פזיולוגי אחר אך בלי לקשר בין הסממנים הנ"ל לזכויות הפרט ולתובנתו ואחריותו וכשירותו של הפרט היה ניתן לאבחן ולשקול באופן פרקטי ובאוביקטיביות את דרכי הטיפול כאשר הדגש הוא שלא יצא שכרו של טיפול כלשהו בהפסדו – דגש שאמור להיות קיים בכל טיפול רפואי.
  כאשר מדובר בליקוי התפתחותי ו/או אקדמי הדגש אמור להיות על אימון ושיקום.
  אך הפסיכיאטרים נוהגים בשרירות מזוויעה ומונחים בין היתר משקולי אאוגניקה ומעוניינים להשיג, במקרים רבים, רקמות של הפרט אך ורק לצרכי מחקר ואאוגניקה, ולכן הם מציגים אותו כבלתי שפוי וכשיר מבחינה פסיכולוגית וכבעל תבונה לקויה וכבלתי מסוגל להסיק החלטות לוגיות ולהתנהג באופן מוסרי.
  אותו פסיכיאטר האמון על מיצג שקרי משתמש באותם הכלים כאשר מדובר בבצע כסף. מכיוון שאין דרך אמיתית לבחון ולבדוק את ההתנהגות של הפרט, הפסיכיאטר מדביק למי שחפץ בתוית לצורך גמלת הכנסת נכות נפשית את התוית הנ"ל. יתכן שהוא מצליח למצוא סממן פסיכופזיולוגי כלשהו כי סממנים אלו די שכיחים, יתכן שמאבחן ליקוי קל כלשהו ויתכן שפשוט מחליט לקבוע כי הנסיבות וההתמודדויות של הפרט מצביעים על מצב פסיכיאטרי קשה.
  יש לעשות בדק בית רציני מאוד בכל ההתנהלות של המערכת הפסיכיאטרית. כיום אנשים רבים מוכרזים כ"לא שפויים" בהליכים חסויים, כאשר בפועל הינם בעלי תובנה וערכים מוסריים גבוהים. וגוף שפוגע באופן כה בוטה בזכויותיו של הפרט מסוגל לעשות הכל.

  אהבתי

 3. הסיפור על הפסיכיאטר ממש מזעזע. איך אדם שאמור להיות מודע למצב הנפשי המעורער של המטופלים שלו מנצל כך לרעה את מעמדו? רופא אמור לדגול באתיקה ומוסר מהסוג הגבוה ביותר, ואכן כך נוהגים רב הרופאים, אבל עדיין מאכזב לשמוע על מקרים כאלה. כתוב שהכל נעשה בהסכמה, וייתכן שאכן כך היה, אבל הקוד האתי והמוסכמות אינן מתירות מעשים אלו, ויש לכך סיבה.

  אהבתי

כתיבת תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s